Dowiedz się więcej o Aplikacji dla żłobków i przedszkoli - Kidme

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytaniaJeśli Twoja Placówka nie ma jeszcze Aplikacji dla przedszkoli i żłobków Kidme wystarczy, że właściciel, pracownik lub rodzic zgłosi chęć uruchomienie systemu w swojej placówce. System można przetestować bez żadnych zobowiązań przez 30 dni.

Zgłoś placówkę

TAK, System kidme można przetestować bez żadnych zobowiązań przez 30 dni. Testowanie systemu jest całkowicie bezpłatne, nie zobowiązuje do podpisania umowy i można je przerwać w każdym momencie.

Rozpocznij testowanie


• Cena za abonament jest uzależniona od ilości dzieci w placówce deklarowanej na dzień podpisania umowy,

• Kwota ta waha się od 1 do 5 zł miesięcznie za dziecko na dzień podpisania umowy (średnio jest to 2,5 zł/dziecko),

• Nie ma dolnego limitu ceny,

• Cena nie ulega zmianie podczas trwania umowy w placówce,

• W cenie zawarte są wszystkie funkcje systemu oferowane na dzień podpisana umowy oraz wszystkie nowe funkcje, które zostaną wdrożone podczas trwania umowy.Nie, na początku testowania systemu przeprowadzamy krótkie 20 minutowe szkolenie na którym wspólnie z Państwem konfigurujemy podstawowe funkcje systemu (po 20 min każdy wie już jak to działa).
Ponadto nasz system jest stworzony przez zespół doświadczonych wielokrotnie nagradzanych projektantów UX/UI oraz specjalistów w zakresie ergonomii. Każdy element system projektujemy z myślą o prostej obsłudze i niezawodności. Wiemy, że nie każdy użytkownik naszego systemu jest zaawansowany w obsłudze komputera lub telefonu, dlatego wszystkie nowe funkcjonalności badamy na grupie testowej osób w różnym wieku oraz o różnej wiedzy na temat użytkowania komputera i telefonu. Przez cały czas trwania umowy jesteśmy również dostępni pod numerem telefonu oraz mailowo, a gdy potrzeba to wysyłamy również naszych specjalistów bezpośrednio do Państwa placówki.

System dla przedszkoli i żłobków oraz aplikacje mobilne spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa w zakresie ochrony danych osobowych jak i bezpieczeństwa informacji. Wszystkie wiadomości oraz załączniki wysyłane za pomocą Aplikacji Kidme są w pełni szyfrowane.

Przez cały okres testów oraz trwania umowy pozostajemy do dyspozycji telefonicznej oraz mailowej, zarówno dla dyrekcji, opiekunów jak i rodziców.

Posiadamy wersję systemu Kidme dla żłobków i przedszkoli posiadających więcej niż jedną placówkę. Wersja ta pozwala dyrekcji na łatwe przełączanie się między placówkami przy jednoczesnym zarządzaniu każdą z nich z osobna. Uruchomienie takiej wersji NIE wiąże się z dodatkowymi kosztami. Dla Przedszkoli i żłobków z wieloma placówkami, oferujemy również atrakcyjne indywidualnie dopasowane oferty promocyjne.

TAK. System do zarządzania przedszkolem Kidme można używać na dedykowanych aplikacjach mobilnych dla pracowników i rodziców oraz w wersji internetowej na każdym urządzeniu.

Nie, w cenie abonamentu oferujemy cały zakres funkcjonalności systemu oraz wszystkie nowe funkcje, które zostaną wdrożone podczas trwania umowy. Można oczywiście za darmo wyłączać lub włączać poszczególne funkcje systemu podczas trwania umowy.

Jeśli nasz system nie posiada funkcjonalności, która jest niezbędna do funkcjonowania Państwa placówki lub mają Państwo pomysł na nową funkcję ułatwiającą prowadzenie placówki za pomocą naszej aplikacji, prosimy o kontakt w tej sprawie na adres support@kidme.pl. Od lat ciągle udoskonalamy i rozwijamy system Kidme wspólnie z naszymi klientami wprowadzając nowe funkcjonalności.
TAK, wystarczy poinformować nas o chęci rezygnacji, wyłączamy dostęp do systemu w 24h.

Zawieramy umowy na czas nieokreślony z 1-3 miesięcznym okresem wypowiedzenia. Wybór długości okresu wypowiedzenia pozostawiamy Państwu podczas tworzenia umowy. Abonament pobieramy w miesięcznych cyklach, więc (przy wyborze 1-miesięcznego okresu wypowiedzenia) wystarczy poinformować nas miesiąc wcześniej o rezygnacji z systemu i po 30 dniach system zostanie wyłączony a umowa wygaszona.