Aplikacja dla przedszkoli i żłobków. Kompleksowy system Kidme 
Jedyny tak prosty i kompletny system do zarządzania i komunikacji dla przedszkoli i żłobków.
 
Poznaj naszą aplikację

Zarządzanie placówką jeszcze nigdy nie było tak wygodne.

Automatyczne rozliczanie

Kidme automatycznie dokona wszystkich obliczeń za obecności, posiłki zajęcia dodatkowe w czasie rzeczywistym. Program automatycznie wystawi faktury i roześle je rodzicom. Od teraz liczenie i księgowość zostaw naszej aplikacji.

Sprawdzanie obecności

Sprawdzaj obecność jednym kliknięciem w aplikacji na swoim telefonie, tablecie lub komputerze. Od razu po Twoim kliknięciu rodzic już wie, że dziecko zostało przyprowadzone lub odebrane z placówki. Utwórz konta pracownikom i zapomnij o żmudnym ręcznym uzupełnianiu listy obecności i telefonach od rodziców.

Tablica powiadomień

Wysyłaj rodzicom filmiki, zdjęcia, dokumenty, zadania oraz wszystkie ważne informację za pomocą wbudowanej tablicy powiadomień. Możesz także zadawać pytania wszystkim rodzicom na raz i zbierać odpowiedzi w jednym miejscu zamiast na milionie kartek, maili i smsów.

Wbudowany komunikator – Chat

Koniec z pisaniem sms-ów i ciągłymi telefonami. Od teraz kontaktuj się bezpiecznie z rodzicami oraz wszystkimi pracownikami za pomocą wbudowanego komunikatora 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Dziennik umiejętności / Plan dnia

Prowadź dziennik zajęć dziecka w łatwiejszy sposób
niż dotychczas. od teraz rodzice widzą w aplikacji czego nauczyło się ich dziecko.

Diagnostyka

Prowadź diagnostykę dziecka w żłobku i przedszkolu. Monitoruj ilość snu, temperaturę, wagę wzrost i wiele innych parametrów jednym kliknięciem.

Płatności Online

Rozliczaj wszystkie płatności przez System Kidme za darmo. Przyjmuj płatności na swoje konto od razu po wystawieniu faktury, dzięki płatnościom mobilnym.


Poznaj wszystkie funkcje
Kidme – Aplikacja dla przedszkoli i żłobków za darmo na czas epidemii Koronawirusa COVID-19

Społeczna odpowiedzialność – Kidme

Bycie społecznie odpowiedzialnym jest wpisane w DNA marki Kidme. Prowadzimy biznes w sposób zrównoważony i odpowiedzialny troszcząc się o ludzi i środowisko wokół nas.

Od zawsze angażujemy się w wolontariat, wspieramy rozwój naszych pracowników i partnerów biznesowych realizując strategię zrównoważonego rozwoju. Pracownicy przedszkoli i żłobków oraz Rodzice darzą nas ogromnym zaufaniem, a my w ramach wdzięczności dbamy o ich bezpieczeństwo starając się przy tym przynieść spokój i radość z życia rodzinnego.

W obecnej kryzysowej sytuacji stanu epidemicznego spowodowanego Koronawirusem COVID-19 czujemy się w obowiązku wesprzeć społeczeństwo.
Mając na uwadze bezpieczeństwo, chcemy wesprzeć rodziców, przedszkola i żłobki. W tym trudnym czasie wszyscy powinniśmy zostać w domu, ale też zadbać o edukację i rozwój naszych pociech utrzymując ciągły kontakt między Placówkami i rodzicami.

Aby pomóc w tej trudnej sytuacji udostępniamy System Komunikacji Kidme bezpłatnie, bez żadnych zobowiązań!


Dowiedz się więcej


Dowiedz się więcej

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości
zadzwoń lub napisz do nas.

Zgłoś swoją placówkę:

Wpisz powyżej swoje imię i nazwisko.
Wpisz powyżej nazwę przedszkola lub żłobka.
Wpisz powyżej numer telefonu kontaktowego.
np. proszę o uruchomienie aplikacji w moim przedszkolu.